Uzmanlar Federasyonu olarak Kırşehir vefa destek ekibinde bulunan Genel Başkan yardımcımız sayın Arif SAYLAM yardıma muhtaç birçok aileye el uzattı.

Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de insan hayatı açısından son derece tehlikeli olan yeni tip Coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle tüm dünyada can kaybı ve vaka sayısı artmaya devam ediyor.

Covid-19 salgınında en temel risk unsuru toplumsal alanlarda virüsün bulaşıcılığının yüksek/hızlı olması ve 65 yaş ve üzeri, bağışıklık sistemi düşük, ve kronik akciğer hastalığı, astım, KOAH, kalp/damar hastalığı, böbrek, hipertansiyon ve karaciğer hastalığı olanlar ile bağışıklık sistemini bozan ilaçları kullanan insanların üzerinde ciddi sağlık sorunları oluşturarak insan hayatını tehdit ediyor.

Devletimiz tüm kurumları ile bu salgının yayılması ve vatandaşlarımızın hayatlarını tehdit etmesini engellemek için zorunlu ihtiyaçların temini noktasında vatandaşlarımıza hizmet adına ülkemizin heryerinde vefa destek ekipleri kurdu. Uzmanlar Federasyonu olarak Kırşehir vefa destek ekibinde bulunan Genel Başkan yardımcımız sayın Arif SAYLAM yardıma muhtaç birçok aileye el uzattı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*